KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14278006
nr 1427 8006
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Purple Dreambowl". Signerad. Olja på papper, 20x35cm, yttermått inklusive ram: 22x37 cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:09:07
25/10 19:02:27
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson